facebook twitter Google Plus
Yılanların Öcü 48. Bölüm Fragmanı (21 Ekim Çarşamba)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yılanların Öcü 48. Bölüm Fragmanı özeti: Fakir Baykurt'un romanından esinlenen Yılanların Öcü adlı yeni dizi 48. bölümü ile 21 ekim 2015 çarşamba günü akşamı 21:00'da Show tv ekranlarında sizlerle olacak.Küçük Salih'in hastalığıyla ilgili şüpheler Bayram'ı sarmıştır. Bayram oğlunun gerçekten iyileşip iyileşmediğini öğrenene kadar çabalayacaktır. Fatma ise her şeyden habersiz kendisini sıkıştıran Kenan yüzünden Haceli ile konuşmak zorunda kalır. Haceli Bilal'in oğlu Sinan ile önce koruma olarak başlayan arkadaşlığı abi ilişkisine dönmüştür. Haceli bir seçim yapmak zorunda kalacaktır Sinan'ı ya da Fatma'yı tehlikeye atacaktır.
Yılanların Öcü dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yılanların Öcü 48. Bölüm Fragmanı (21 ekim çarşamba) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yılanların Öcü dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Yılanların Öcü 48. Bölüm Fragmanı Yorumları (6)
yorum erdal erman amasya

çok harika yeni bölümleri merakla bekliyorum

yorum Huseyin

Bu diziyi çok ailece çok seviyorduk neden kalktı geri donsun

yorum Sema

Diziden hala bir her yok çokkk merak ediyoruz

yorum Sema

Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ben bu diziyi çok sevdim

yorum Melda

Fatmanın oğlu bahane hayatı şahane.namus kavramı koymadı bir kadın olarak.film dahi olsa türk kadını bu kadar aşşalanamaz.sevdayı,aşkı,sözü ve sadakatı ancak bukadar kirletir.diziyi bir çok kişi takip etmiyor artık.

yorum ben1233

Ya cikamdisa niye yorum yapimki


Anahtar kelimeler: yılanların öcü 48. bölüm fragmanı izle, yılanların öcü 48. bölüm ne zaman, yılanların öcü 48. bölüm hangi gün, yılanların öcü 48. bölüm hangi kanalda, yılanların öcü 48. bölüm yeni sezon, yılanların öcü yeni sezon ne zaman, yılanların öcü 48. bölümde neler olacak, yılanların öcü yeni sezonda neler olacak, Yılanların Öcü 48. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yılanların Öcü 48. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yılanların Öcü 48. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yılanların Öcü 48. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yılanların Öcü 48. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yılanların Öcü 48. Bölüm Fragmanı özeti