facebook twitter Google Plus
Yılanların Öcü 47. Bölüm Fragmanı (14 Ekim Çarşamba)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yılanların Öcü 47. Bölüm Fragmanı özeti: Fakir Baykurt'un romanından esinlenen Yılanların Öcü adlı yeni dizi 47. bölümü ile 14 ekim 2015 çarşamba günü akşamı 21:00'da Show tv ekranlarında sizlerle olacak.Bayram'ın evdeki varlığı ve orada çalışacak olması Kenan, Fatma ve Bayram arasında büyük gerginlik yaratır. Kenan Bayram'ı hiç mi hiç istemese de annesine söz verdiği için pişmandır. Fatma'nın evlen benimle demesi üzerine kontrolü ele alabileceğini düşünür. Bayram Haceli'ye ne olursa olsun Fatma'dan boşanmaması gerektiğini söyler.
Yılanların Öcü dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yılanların Öcü 47. Bölüm Fragmanı (14 ekim çarşamba) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yılanların Öcü dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yılanların Öcü 47. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Sabiha Cetiner suisse

Cok popüler olduğu hiç kacirmadim önlere izliyorum


Anahtar kelimeler: yılanların öcü 47. bölüm fragmanı izle, yılanların öcü 47. bölüm ne zaman, yılanların öcü 47. bölüm hangi gün, yılanların öcü 47. bölüm hangi kanalda, yılanların öcü 46. bölüm yeni sezon, yılanların öcü yeni sezon ne zaman, yılanların öcü 47. bölümde neler olacak, yılanların öcü yeni sezonda neler olacak, Yılanların Öcü 47. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yılanların Öcü 47. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yılanların Öcü 47. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yılanların Öcü 47. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yılanların Öcü 47. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yılanların Öcü 47. Bölüm Fragmanı özeti