facebook twitter Google Plus
Yılanların Öcü 46. Bölüm Fragmanı (7 Ekim Çarşamba)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yılanların Öcü 46. Bölüm Fragmanı özeti: Fakir Baykurt'un romanından esinlenen Yılanların Öcü adlı yeni dizi 46. bölümü ile 7 ekim 2015 çarşamba günü akşamı 21:00'da Show tv ekranlarında sizlerle olacak.Haceli ve Hatce kıskançlıklarının sınırını zorlamışlardır. Fatma ve Bayram'ın çocukları Salih'i alıp kaçırmışlardır. Fatma ve Bayram bebeği kurtarma umudunu Hatçe'nin doğacak bebeğinde bulurlar. Fatma, Bayram, Haceli ve Bayram beklenmedik durumlarla karşılaşır.
Yılanların Öcü dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yılanların Öcü 46. Bölüm Fragmanı (7 ekim çarşamba) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yılanların Öcü dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yılanların Öcü 46. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yılanların Öcü 46. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yılanların Öcü 46. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: yılanların öcü 46. bölüm fragmanı izle, yılanların öcü 46. bölüm ne zaman, yılanların öcü 46. bölüm hangi gün, yılanların öcü 46. bölüm hangi kanalda, yılanların öcü 46. bölüm yeni sezon, yılanların öcü yeni sezon ne zaman, yılanların öcü 46. bölümde neler olacak, yılanların öcü yeni sezonda neler olacak, Yılanların Öcü 46. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yılanların Öcü 46. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yılanların Öcü 46. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yılanların Öcü 46. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yılanların Öcü 46. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yılanların Öcü 46. Bölüm Fragmanı özeti